Ofisimiz Hakkında

Sektörde 20. Yılımız

Batıkent Beyaz Eşya ve Klima Servisi olarak 1998 yılından itibaren Ankara ve ilçelerine hizmet vermekteyiz. Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, klima, küçük ev aletleri, büyük ev aletleri tamir ve onarımı başta olmak üzere bakım ve montaj hizmeti vermekteyiz.
Batıkent Arçelik Yetkili Servis
resim2 (2)
resim-4
resim2 (4)
resim-3

Alanında uzman olan personel kadromuzla sürekli kendimizi yeniliyor, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için teknolojiyi yakından takip ediyoruz. En temel amacımız, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmetleri sağlamaktır.Arçelik Bosch Siemens Profilo Beko Vestel Altus beyaz eşya ve küçük ev aletleri için teknik hizmet vermekte, hasarlı ya da bozulan ürünleriniz için onarım desteği vermekteyiz. Satış öncesi ve satış sonrası servis desteğimiz de müşterilerimize verdiğimiz değerin temsilcisidir.

 

Batıkent teknik servis olarak yalnızca Batıkent’te değil, Ankara’nın tüm ilçelerine hızlı ve profesyonel teknik servis desteği veriyoruz. 1998 yılından beri sektörde olmanın sağladığı tecrübeyle sorunu kısa sürede tespit edip, aksiyon alma yetkinliğine sahibiz.Üstün kalite garantisiyle tüm Ankara’ya ve Ankara’daki tüm ilçelere 7 gün 24 saat boyunca Kombi, Klima, Buzdolabı, Bulaşık makinesi, Çamaşır makinesi, Küçük ev aletleri, Büyük ev aletleri, Beyaz eşya ve Elektrikli soba ürünleri için profesyonel bakım hizmeti vermekteyiz. 

0 +

fazla memnun müşteri portresi

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
WhatsApp Hattı
Merhaba🙌😊 Size Nasıl yardımcı olabiliriz?
HEMEN ARA