Batıkent Altus Teknik Servisi

Batıkent Altus Teknik Servisi
Makale Haritası

Batıkent Altus Teknik Servisi olarak bizler, Ankara Yenimahalle’nin Batıkent semtinde yaşamakta olan ve evlerinde Altus marka beyaz eşya, klima veya kombi kullanan kişilerin, bu eşyaları ile ilgili ihtiyaç duydukları arıza onarımı, bakım ve montaj işlemleri için, son derece güvenilir ve en doğru hizmetleri sunuyoruz.

Batıkent sakinlerinin evlerinde kullandıkları Altus marka ürünler, uzun süreli kullanım, kişilerin bu ürünleri yanlış kullanımından doğan sorunlar veya Altus marka ürünün üretimi sırasında meydana gelen ve cihazdan kaynaklı sorunlar sebebiyle arıza problemi yaşayabilmektedir.

Yaşanan bu arızaların çözümü için özellikle Altus servisi olan, Altus marka ürünler ve modelleri için deneyimli ve en önemlisi de tüm arızalar konusunda uzman ve bilgili bir ekibin bulunması gerekmektedir. Bunun yanı sıra, servis hizmeti esnasında değişimi yapılacak olan yedek parçaların kesinlikle orijinal ve sıfır parçalar olması da son derece önemlidir.

Kısacası Altus marka ürünleri için arıza onarımı hizmeti almak isteyen kişilerin, hem işinin ehli hem de güvenilir bir firmadan hizmet alması, hem ürünlerin en etkili ve en doğru çözümlerle arızalarından kurtulabilmesi, hem de kişilerin bu servis esnasında mağduriyet yaşamaması adına oldukça önemlidir.

Bu nedenle de Batıkent Altus Teknik Servisi firması olarak, bizleri tercih eden müşterilerimiz için sunduğumuz tüm hizmetlerimizi aynı kalitede ve aynı güvenle yerine getirirken, profesyonel ekibimiz ile bakım, onarım ve montaj işlemleri gerçekleştirmekte ve memnuniyetlerini kazanmaktayız.

Batı Teknik Serkan Öztürk ile iletişime geçerek sizde Batıkent’te uzun yıllardır en kaliteli hizmetleri sunan firmamızdan hizmet talep edebilir, en uygun servis ücretlerimiz sayesinde hem gönlünüz hem de cebiniz rahat bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Bunun için (0312) 314 00 00 numaralı telefonumuzu aramanız yeterlidir.

Batıkent Altus Teknik Servisi Hizmetleri

Batıkent’te uzun yıllardan beri en kaliteli şekilde faaliyet gösteren Altus Teknik Servisi firması olarak, burada yaşayan ve evinde bu marka ürünler kullanan kişiler için bakım, onarım ve montaj hizmetleri sunmaktayız.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz ile Batıkent sakinlerini en temel ev ürünleri ile ilgili yaşadıkları sorunlardan en kısa sürede kurtarırken, kesin çözümler sayesinde tekrardan bu tarz arızalar yaşamamalarını sağlıyoruz.

Garantili olarak sunduğumuz hizmetler sayesinde, garanti süresi içerisinde yaşanabilecek bir sorunda ücretsiz bir şekilde servis hizmeti sunarak, müşterilerimizi asla mağdur etmiyoruz. Evlerinde kullandıkları Altus marka ürünlerde yaşadıkları arızaların çözümünün yanı sıra firmamız, özellikle beyaz eşya, klima ve kombiler için son derece önemli olan rutin bakım hizmetlerini de en detaylı ve en özverili şekilde sunmaktadır.

Son olarak firmamız, Altus kurulum servisi hizmetleri sayesinde, kişilerin satın almış oldukları Altus marka beyaz eşya, klima veya kombilerin kurulumunu da en doğru şekilde gerçekleştirmektedir. Altus kurulumu, Altus onarımı ve Altus bakımı için müşterilerimiz bizlerle 7/24 iletişime geçerek hizmet talebinde bulunabilir.

Tüm bu hizmet bilgilerimiz ışığında, Batıkent sakinleri için sunduğumuz tüm Batıkent Altus Teknik Servisi hizmetleri şunlardır;

Teknik Servisi HizmetiTeknik Servis Ücreti
Altus Buzdolabı Bakım, Onarım ve Kurulum300₺ ve Üzeri Ücret
Altus Çamaşır Makinası Bakım, Onarım ve Kurulum300₺ ve Üzeri Ücret
Altus Bulaşık Makinası Bakım, Onarım ve Kurulum300₺ ve Üzeri Ücret
Altus Fırın Bakım, Onarım ve Kurulum300₺ ve Üzeri Ücret
Altus Mikrodalga Bakım, Onarım ve Kurulum300₺ ve Üzeri Ücret
Altus Derin Dondurucu Bakım, Onarım ve Kurulum300₺ ve Üzeri Ücret
Altus Kurutma Makinesi Bakım, Onarım ve Kurulum300₺ ve Üzeri Ücret
Altus Set Üstü Ocak Bakım, Onarım ve Kurulum300₺ ve Üzeri Ücret
Altus Klima Bakım, Onarım ve Kurulum300₺ ve Üzeri Ücret
Altus Kombi Bakım, Onarım ve Kurulum300₺ ve Üzeri Ücret
Batıkent Altus Teknik Servisi

Altus Servis Ücretleri

Altus servis ücretleri, özellikle Altus marka bir ev ürününe sahip olan kişiler tarafından oldukça merak edilmektedir. Evinde kullanmakta olduğu Altus beyaz eşya, klima veya kombide yaşamış olduğu bir arıza veya gerek duyduğu bir bakım için servis hizmeti alacak olan kişiler, bu servis için ne kadar ücret ödeyeceğini son derece merak etmektedir.

Batı Teknik Serkan Öztürk olarak firmamız, tüm Altus Teknik Servisi hizmetlerini en uygun servis ücretleri ile müşterileriyle buluşturmaktadır. Bu sayede de kişilerin ücret konusunda asla korkmasına ve endişelenmesine gerek olmadan, uzman ekibimiz kişilerin ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri en kaliteli şekilde yerine getirirken, kişilerden bu hizmet için en ucuz servis ücretlerini talep etmekte ve kişileri maddi açıdan asla yormamaktadır.

(0312) 314 00 00 numaralı telefonumuzu arayarak bizimle dilediğiniz zaman Teknik Servisi hizmetleri hakkında bilgi almak veya hizmet talep etmek için görüşme sağlayabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sektörel Haber Yazıları

Yapılan tüm onarım ve tamirler, tamamen orijinal yedek parçalar ile gerçekleştirilmektedir. Batı Teknik Serkan Öztürk ile tüm ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm sunar!
Batıkent Altus Teknik Servisi

Batıkent Altus Teknik Servisi

Batıkent Altus Teknik Servisi olarak bizler, Ankara Yenimahalle’nin Batıkent semtinde yaşamakta olan ve evlerinde Altus…

Batıkent Arçelik Teknik Servisi

Batıkent Arçelik Teknik Servisi

Batıkent Arçelik Teknik Servis Ankara’nın Yenimahalle ilçesine bağlı Batıkent semtinde bulunan Batı Teknik Serhat Öztürk…

Ankara Beko Teknik Servisi

Ankara Beko Teknik Servisi

Ankara Beko Teknik Servisi, ülkemizde beyaz eşya için en çok tercih edilen markalardan biri olarak,…

Bizleri Daha Yakından Tanımak İstermisiniz?
Yapılan tüm onarım ve tamirler, tamamen orijinal yedek parçalar ile gerçekleştirilmektedir. Batı Teknik Serkan Öztürk ile tüm ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm sunar!
Batıkent Arçelik Yetkili Servis
resim2 (2)
resim-4
resim2 (4)
resim-3
Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
WhatsApp Hattı
Merhaba🙌😊 Size Nasıl yardımcı olabiliriz?
HEMEN ARA