Batıkent Arçelik Teknik Servisi

En İyi Batıkent Arçelik Teknik Servisi
Makale Haritası

Batıkent Arçelik Teknik Servisi Ankara’nın Yenimahalle ilçesine bağlı Batıkent semtinde bulunan Batı Teknik Serhat Öztürk firmamız, Batıkent ve Yenimahalle bölgesinde yaşayan kişiler için en kaliteli teknik servisi hizmetlerini sunmaktadır.

Batıkent’te yaşayan ve evinde Arçelik marka beyaz eşya, klima veya kombi kullanan kişilere, bu cihazlarında meydana gelen her türlü arıza için firmamız, sahip olduğu uzman ve deneyimli ekibi ile hizmet vermektedir.

Batıkent Arçelik teknik servisi hizmetleri sayesinde, kişilerin Arçelik ürünlerinde meydana gelen arızalar sebebiyle mağduriyet yaşamalarını engellerken, en hızlı şekilde kişilerin adreslerine ulaşan ekibimiz sayesinde, arızanın tespiti ve ardından onarımı yine çok kısa bir sürede gerçekleştirilmektedir.

Uzun süreli kullanım, ürünün yanlış kullanımı veya ürün kaynaklı yaşanan arızalarda firmamız en etkili çözümlerle, kişilerin hizmet taleplerini yerine getirirken, onarım için parça değişimi yapılması gerektiğinde, orijinal ve sıfır Arçelik yedek parçalar ile parça değişimi yapmaktadır.

Batıkent sakinleri için evlerinde en önemli eşyaları olan Arçelik beyaz eşya için en etkili çözümleri en kısa sürede sunarken, müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak, kişilerin istek ve ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılıyor, özellikle ürünlerini kesin çözümlerle tamir ederek tekrar böyle bir sorunla karşılaşmamalarını sağlıyoruz. Arçelik Teknik Servisi hizmetlerimiz kapsamında bu bölgede ikamet eden kişiler için;

Teknik Servisi HizmetiTeknik Servis Ücreti
Batıkent Arçelik Klima Teknik Servisi 100₺ ve Üzeri Ücret
Batıkent Arçelik Kurutma Makinesi Teknik Servisi 100₺ ve Üzeri Ücret
Batıkent Arçelik Buzdolabı Teknik Servisi 100₺ ve Üzeri Ücret
Batıkent Arçelik Fırın Teknik Servisi 100₺ ve Üzeri Ücret
Batıkent Arçelik Çamaşır Makinesi Teknik Servisi 100₺ ve Üzeri Ücret
Batıkent Arçelik Set Üstü Fırın Teknik Servisi 100₺ ve Üzeri Ücret
Batıkent Arçelik Bulaşık Makinesi Teknik Servisi 100₺ ve Üzeri Ücret
Batıkent Arçelik Teknik Servisi Fiyatları

Gibi daha sayamadığımız tüm cihazların bakımı, onarımı ve montajını uzman ellerle en doğru şekilde gerçekleştirerek sizlerin memnuniyetini kazanıyor, ürünlerinizi ilk günkü sağlamlığına ve performansına geri kavuşturuyoruz.

Batıkent Arçelik Servis Ücreti

Batı Teknik Serkan Öztürk firması olarak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz sayesinde müşterilerimize en uygun servis ücretleri ile hizmet veriyoruz. Bu sayede de Batıkent sakinlerinin cebini asla yormuyor, hem uygun fiyatlı hem de son derece güvenilir ve doğru bir teknik servisi hizmeti alabilmelerini sağlıyoruz.

Arçelik servis ücreti kapsamında firmamız, bizlerden arıza onarımı, bakım veya montaj için hizmet talep eden müşterilerimizin ilk olarak en kısa sürede adresine ulaşarak detaylı bir şekilde arıza tespitini gerçekleştiriyor, ardından tespit edilen arızanın çözümü için talep edilecek olan servis ücretini belirleyerek kişilere bildiriyoruz.

Bu sayede de müşterilerimizin servis hizmeti tamamlandıktan sonra fiyat konusunda sorun yaşamasının önüne geçiyor, son derece uygun servis ücretlerimizi, arıza ve bakım durumuna göre özellikle de değişimi yapılacak olan parçaya göre belirleyerek kişilere arıza onarımı öncesi fiyat bilgisi sunuyoruz.

Sizler de Batı Teknik Serkan Öztürk’ü tercih ederek, Batıkent’in en güvenilir teknik servisinden en uygun fiyatlı Batıkent Arçelik teknik servisi ücretleri ile hizmet alabilirsiniz. Batıkent Arçelik teknik servis firması olarak dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilir, uzman ekibimiz sayesinde Arçelik marka eşyalarınızın kesin çözümlerle onarılmasını, en detaylı şekilde bakımlarının yapılmasını ve en doğru şekilde montajlanmasını sağlayabilirsiniz.

Fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi için ekibimizin yapacak olduğu arıza tespitin ardından gerekli olan onarım için sizlerden talep edilecek en uygun servis ücretlerini ekibimiz tarafından öğrenebilirsiniz.

Batıkent Arçelik Teknik Servisi Telefon Numarası

Arçelik teknik servisi hizmetlerimizden yararlanarak, evlerinde sahip oldukları Arçelik marka beyaz eşya, klima veya kombiler için bakım, onarım veya montaj hizmeti almak isteyen Batıkent sakini kişiler, Batıkent Arçelik teknik servisi telefon numarası (0312) 314 00 00 ile bizimle 7/24 iletişime geçebilir.

Batıkent Arçelik telefon numarası (0312) 314 00 00 arayarak, sunduğumuz teknik servisi hizmetleri hakkında ayrıntılı bir şekilde bilgi alabilir, Arçelik ürününüzde yaşadığınız arıza ile ilgili bizlere bilgi verdikten sonra adresinizi bizlere ileterek, en kısa sürede ekibimizin adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ekibimizin arıza tespitini yapmasının ardından eğer onarım işlemi burada gerçekleştirilebiliyorsa kişilerin evinde tamir işlemi uygulanmakta, ancak sorunun daha ciddi ve büyük olması durumunda kişilerin Arçelik marka cihazlarını ekibimiz büyük bir özenle işletmemize taşıyarak, gerekli onarım işlemlerini burada en etkili şekilde gerçekleştirmektedir.

Ardından en kısa sürede adresinize ürününüzü ulaştırarak montajını gerçekleştirmekte ve kusursuz bir hizmet sunarak hizmeti sonlandırmaktadır. Siz de bu kaliteli hizmetlerden yararlanarak Arçelik ürünlerinizi güvenilir ellere teslim etmek ve en doğru hizmeti almak istiyorsanız, iletişim numaramızı arayarak dilediğiniz zaman görüşme sağlayabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sektörel Haber Yazıları

Yapılan tüm onarım ve tamirler, tamamen orijinal yedek parçalar ile gerçekleştirilmektedir. Batı Teknik Serkan Öztürk ile tüm ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm sunar!
Batıkent Altus Teknik Servisi

Batıkent Altus Teknik Servisi

Batıkent Altus Teknik Servisi olarak bizler, Ankara Yenimahalle’nin Batıkent semtinde yaşamakta olan ve evlerinde Altus…

Batıkent Arçelik Teknik Servisi

Batıkent Arçelik Teknik Servisi

Batıkent Arçelik Teknik Servis Ankara’nın Yenimahalle ilçesine bağlı Batıkent semtinde bulunan Batı Teknik Serhat Öztürk…

Ankara Beko Teknik Servisi

Ankara Beko Teknik Servisi

Ankara Beko Teknik Servisi, ülkemizde beyaz eşya için en çok tercih edilen markalardan biri olarak,…

Bizleri Daha Yakından Tanımak İstermisiniz?
Yapılan tüm onarım ve tamirler, tamamen orijinal yedek parçalar ile gerçekleştirilmektedir. Batı Teknik Serkan Öztürk ile tüm ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm sunar!
Batıkent Arçelik Yetkili Servis
resim2 (2)
resim-4
resim2 (4)
resim-3
Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
WhatsApp Hattı
Merhaba🙌😊 Size Nasıl yardımcı olabiliriz?
HEMEN ARA